• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Folkloras kopa “Zeiļa” Iļjas gadatirgū Kaunatā

Kaunatā 22.07.2022

23. jūlijā Kaunatā notika tradicionālais Iļjas gadatirgus. Kaunatas Vissvētākās Marijas Apmeklēšanas Romas katoļu baznīcā atrodas Svētā Elijas svētbilde. Šis svētais ir arī Kaunatas pagasta aizbildnis jeb patrons. Kā katru gadu, arī šoreiz pirkt un pārdot gribētāju netrūka. Te varēja iegādāties jaukas lietas kā ikdienas vajadzībām, tā arī dāvanām. Netrūka keramikas izstrādājumu, dažāda veida pinumu, saimniecībā noderīgu lietu, našķu, zivju un gaļas kūpinājumu, pašmāju ceptās maizītes, ārstniecisko un garšīgo čiekuru un piparmētru sīrupu. Jau no agra rīta Kaunatas centrālajā laukumā skanēja uzmundrinoša mūzika.

Lasīt tālāk ...

Aicinām iesaistīties Ozolaines pagasta iedzīvotāju konsultatīvajā padomē!

Ozolaine burti

Ar mērķi veicināt vietējās sabiedrības saikni ar Rēzeknes novada pašvaldību darbojas Ozolaines pagasta Iedzīvotāju konsultatīvā Padome.
Padome ir sabiedriski aktīvu cilvēku grupa, kas pārstāv pagasta iedzīvotāju intereses un darbojas uz brīvprātības principiem, kā arī veido sabiedrisko domu Ozolaines pagastā. Ņemot vērā to, ka pārstāvju darbs padomē tika apstiprināts uz 4 gadiem, un šis termiņš ir jau notecējis, aicinām līdz 31.08.2022. pieteikties ikvienu interesentu dalībai Ozolaines pagasta Iedzīvotāju konsultatīvajā Padomē (tālr.64640171).

Lasīt tālāk ...

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022