• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Par 14. Saeimas vēlēšanām

tJ0p1NEO

2022. gada 1. oktobrī Latvijā notiks kārtējās – 14.Saeimas – vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēl 100 parlamenta deputāti. Balsstiesības Saeimas vēlēšanās ir Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma. vēlētāji balsot varēs jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs. Ozolaines pagastā vēlēšanu iecirknis Nr.747 atradīsies Ozolaines Tautas namā, Bekšu ciemā. Vēlēšanu dienā, 1. oktobrī, iecirkņi būs atvērti no pulksten 7.00 līdz 20.00.

Lasīt tālāk ...

Par karavīru aktivitātēm Ozolaines pagastā

karjeri

Atbilstoši Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona 2022. gada apmācību plānam no šī gada 29. augusta līdz 31. augustam ir paredzēta karavīru apmācības Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Križevnieku teritorijā.
Mācībās tiks iesaistīti 20 karavīri un militārā tehnika, tehnika pārvietosies pa ceļiem un apvidu. Mācību teritorijā netiks izmantota nekāda veida munīcija un imitācijas līdzekļi. Pēc nodarbībām mācību vieta tiks sakopta.
Atbildīgā amatpersona par apmācībām no šī gada 29. augusta līdz 31. augustam būs sazvanāma pa tālr. 26373032.

Bibliotēkas jaunumi! 📚

grāmatzīme

22. augustā Ozolaines pagasta bibliotēkā darbu atsāka vadītāja Anita Eisaka, kura no 2019. gada atradās bērna kopšanas atvaļinājumā.
Aicinām iedzīvotājus apmeklēt bibliotēku, kur var atrast sev tīkamāko lasāmvielu, saņemt konsultāciju un palīdzību darbā ar datoru, paņemt galda spēles, lai jauki pavadītu savu brīvo laiku.
Drīz sāksies mācību gads, līdz ar to 25. un 26. augustā no plkst. 13:00 – līdz plkst.16:00 bibliotēkā notiks radošā darbnīca – grāmatzīmju veidošana. Aicinām bērnus un jauniešus atnākt uz bibliotēku un lietderīgi pavadīt pēcpusdienu.
Grāmatzīme ir neliela, bet ļoti noderīga lieta, lasot grāmatas. Ar tās palīdzību ir ērtāk lasīt grāmatas un atrast tām nepieciešamo lapu. Esiet aktīvi, nāciet un darbojaties! 

Lasīt tālāk ...

Bekšu dīķī uzstādīta papildus jauna laipa!

19.08.2022 3

Vides fonda projekta ietvaros, pamatojoties uz Maltas apvienības pārvaldes iepirkumu „Pontonu laipu piegāde un uzstādīšana” (identifikācijas Nr. RNP MAP 2022/13) SIA “Ponton.LV” Bekšu dīķī nodrošināja pontontipa laipas piegādi un uzstādīšanu Ozolaines pagastā.

Lasīt tālāk ...

Te ir darbs!

imagew.php 64
Maltas vidusskolas struktūrvienība “Liepu pamatskola” aicina savā komandā:
✏️ sākumskolas skolotāju;
✏️ angļu valodas skolotāju;
✏️ matemātikas skolotāju;
✏️ logopēdu.
Savu CV sūtiet uz epasta adresi: ✉️ Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sīkāka informācija pa tālruni: 📱 26086297

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022