• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Aicinām iepriecināt vientuļos seniorus!

dāvana

Adventes laiks ir labo domu un darbu laiks… 28.12.2022. Ozolaines Tautas nama kolektīvi dosies labdarības koncertos uz Strūžānu un Maltas pansionātiem. Tāpēc PII "Jāņtārpiņš" aicina piedalīties akcijā un sarūpēt dāvanas tur dzīvojošajiem senioriem. Arī Ozolaines Tautas nama pašdarbnieku kolektīvi decembra mēnesī rosīsies un veidos sirsnīgas dāvanas, ko aizvest līdzi.
Cienījamie pagasta iedzīvotāji! Aicinām arī Jūs, iespēju robežās, izveidot kādu dāvaniņu (tēja, kafija, saldumi, zeķītes u.c.), iesaiņot to un līdz 23.decembrim nodot Ozolaines Tautas namā Bekšu ciemā, Ozolaines PII „Jāņtārpiņš” vai Ozolaines pagasta pārvaldē Balbišu sādžā.

Lasīt tālāk ...

Jaungada ieskaņas pasākumi Ozolaines pagastā!

DISKOBUMBA

30.12.2022. plkst. 12.00 Ozolaines TN interaktīvs Ziemassvētku uzvedums bērniem "Ziemassvētku pūkainie piedzīvojumi". Rotaļas ar Pūkainīšiem, Salaveča sagaidīšana, Neona dejas un citi pārsteigumi.

30.12.2022. plkst.19.00 līdz plkst.02.00 Ozolaines TN Jaungada ieskaņu pasākums pieaugušajiem "Zvaigžņu/Slavenību nakts". Sarkanais paklājs. Dreskods, kas lieks justies kā zvaigznei. Interaktīvas izklaides galdiņu komandām
Šovi. Karaoke. Balvas visefektīgākajiem tērpiem. Pasaules spožākie hīti ar DJ Andry FIRE. Galdiņu rezervācija pa tālr.:25127340. Ieeja brīva.

UZMANĪBU! MAINĪTS PASĀKUMS DATUMS UZ 18.01.2023. no plkst. 12.00 līdz plkst.17.00 Ozolaines TN Senioru Jaungada balle. Senioru kluba "Uguntiņa" uzstāšanās. Šovi un priekšnesumi. Jaungada loterija un citi pārsteigumi.
Balle kopā ar Zinti Krakopu.

Lasīt tālāk ...

Ozolaines pagasta prioritārie ceļi tīrīšanai ziemas sezonā!

25.12.2021. 6

Lai nodrošinātu Ozolaines pagasta ceļu tīrīšanu no sniega, iepirkuma līguma ietvaros VAS “Latvijas Autoceļu Uzturētājs” Rēzeknes ceļu rajons nodrošina Pleikšņu ciema Centrālās ielas un Dzirksteles ielas tīrīšanas darbus, savukārt Ozolaines pagasta pārvaldes traktortehnika VALTRA T133 tīra:
“Bekšu centrs”;
“A13 – Laizāni”;
“Laizāni – Liepu skola – Silmalas robeža”;
“Rubuļi – Križevņiki – Škvarki”;
“A13 – Laizāni – Groverišķi – Kampišķi”;
“A13 – Ozolmuižas robeža”.
Pagasta traktortehnika VALTRA 6200 tīra:
“A13 – Runču kapi”;
“Balbiši – Rubuļi – Gaiduļi”;
“Bumbišķi – Kivki – Balbiši”;
“Pleikšņi – Ritiņi”.

Lasīt tālāk ...

Ozolaines Tautas nama zālē jauni krēsli

e78bb5f1 53b5 4f10 8126 7760a2f8d6af

Latvijas dzimšanas dienas pasākumā Ozolaines Tautas nama aktu zālē skatītājiem jau bija pieejami jauni krēsli. Tie ir 80 izturīgi, ērti un viegli pārvietojami krēsli, kas iegādāti Lauku atbalsta dienesta apstiprinātā Rēzeknes novada pašvaldības iestādes ,,Maltas apvienības pārvalde" 2022.gada 3.jūnijā iesniegtā projekta iesnieguma Nr.22-01-AL15-A019.2202-000010 ,,Ozolaines Tautas nama zāles interjera atjaunošana sabiedrisko aktivitāšu nodrošināšanai” ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Latvisko noskaņu novembris!

18.11.2022. 1

Šogad novembra mēnesī Ozolaines Tautas namā atkal valdīja ilgi gaidītā rosība, kas izpalika stingro ierobežojumu laikā dažu pagājušo gadu patioru mēnešos. Tāpēc šoreiz, kad atkal bija ļauts tikties un aktīvi darboties, novembrim tika ieplānota bagātīga svētku programma.
Tikko oktobra ķirbju tematiskais virziens bija garām, sākās noformējumu darināšana patriotiskās noskaņās un dažādu tematisko radošo darbnīcu maratons, kurās bija iesaistīti gan tautas nama kolektīvi, gan jebkurš darboties gribētājs. Novembra ietvaros notika patriotisko piespraužu veidošanas darbnīca, pērļošanas meistarklase sarkanbaltsarkanajās krāsās, sarkanā velveta jeb Latvijas dzimšanas dienas kūkas cepšanas aktivitāte, gaismas lukturīšu gatavošanas darbnīcas, kā arī noformējumu veidošanas nodarbības. Lāčplēša dienā „OzO” jauniešu kluba dalībnieki apmeklēja Ozolaines pagasta bibliotēku, kur iepazinās ar šīs dienas vēsturi un ar LR Proklamēšanas gadadienai veltīto izstādi „Iededzies par Latviju!”, un Bekšu ciema Ozolskvērā vēlāk iededzināja svecītes, Latvijas ģeogrāfiskās formas izskatā. Vēl bibliotēka novembra mēnesī, tradicionāli, aicināja nākt spēlēt galda spēles par Latviju!

Lasīt tālāk ...

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022