• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Daudz laimes, Latvija!

18.11

Jau 105 gadus 18. novembri svinam dienu, kad Latvija pasaulei sāka vēstīt savu stāstu. Tas ir drosmīgi uzsākts, izcīnīts kādreiz, mums tas drosmīgi jāsargā un jāturpina pašlaik!
Gaidot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, no sirds aicinu ikvienu pie savām mājām pacelt Latvijas valsts karogu, kā arī piespraust sarkanbaltsarkano lentīti pie apģērba – kreisajā pusē (pie sirds) ar stūrīšiem uz augšu (lai Dievs svētī mūsu tēvzemi)!
Mīlēsim savu valsti, latviešu valodu un vidi, kurā dzīvojam! Būsim piederīgi Latvijai! Cienīsim viens otru un rūpēsimies, lai mūsu bērni augtu mīlestībā un ticībā!
Sveicu visus Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienā!

Lasīt tālāk ...

Par Pleikšņu ciema teritorijas lokālplānojuma, ar kuru groza teritorijas plānojumu, 1. redakcijas un vides pārskata projekta nodošanu publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai

LAPA 1 Funkcionalais zonejums 3 scaled 921x654

Ar Rēzeknes novada domes 2023. gada 2. novembra lēmumu Nr. 1223 (prot. Nr. 22, 2.§) publiskajai apspriešanai tiek nodota Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Pleikšņu ciema teritorijas lokālplānojuma 1. redakcija un Vides pārskata projekts.

Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 16.11.2023. līdz 15.12.2023, kur minētajā periodā: var iepazīties ar Pleikšņu ciema teritorijas lokālplānojuma un Vides pārskata materiāliem:

* Rēzeknes novada pašvaldības Centrālajā pārvaldē, Atbrīvošanas alejā 95a, 17. kabinetā darba dienās no pl.8.00 līdz pl.11.45 un no pl.12.15 līdz pl.16.30
* Rēzeknes novada mājaslapā: www.rezeknesnovads.lv un Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā geolatvija.lv, sadaļā “Teritorijas attīstības plānošana”, https://geolatvija.lv/geo/tapis#document_20293 

var sniegt priekšlikumus:
* Rēzeknes novada pašvaldības Centrālajā pārvaldē, 17. kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95a, Rēzeknē
* Maltas apvienības pārvalde Ozolaines pagastā, “Lazdas”, Balbiši, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads
* Elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
var piedalīties publiskās apspriešanas sanāksmē: Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes lielajā zālē, Atbrīvošanas aleja 95a, Rēzeknē 2023. gada 12. decembrī plkst. 17.00

Lasīt tālāk ...

Aicinām virzīt ozolainiešus pateicības raksta saņemšanai!

f51df49e 1171 4ac7 acac f2ca566d33cf

Mēs ikdienā komunicējamies ar ozolainiešiem – kaimiņiem, draugiem, radiem un katrs no viņiem mums, kaut kādā veidā, ir svarīgs un īpašs vairāku iemeslu dēļ. Ja Jūs uzskatāt, ka kāds ozolainietis ir pelnījis saņemt pateicības rakstu, informējiet par to pārvaldi, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 64640171, minot personas vārdu, uzvārdu un par ko šī persona pateicības rakstu ir pelnījusi. Pateicības raksti tiks pasniegti Latvijas Republikas 105.gadadienā Ozolaines TN š.g. 18.novembrī.

AFIŠA

 MA2

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


 

zirgi beksos
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022