Ozolaines pagasta pārvalde
Liepu pamatskola
Skulptūra Metāla Ozols
Bekšu ciems
Laizānu parks


OzO jauniešu aktualitātes vasarā

FaceBook  

03.07PAZIŅOJUMS!!!
Sakarā ar uzsāktajiem remontdarbiem Bekšos dzīvojamo māju rajonā, lūgums bērniem un jauniešiem rūpēties par savu un citu cilvēku drošību – nestaigāt pa teritoriju remontdarbu laikā, nekādā gadījumā neiet aiz norobežojošās lentas, kā arī netuvoties iekārtām, instrumentiem, materiāliem! Ja redzi kādu neievērojam drošības noteikumus vai ja tev ir kādi jautājumi, tad zvani pa tel. 29466778 (būvdarbu vadītājs Ilmārs), 26328442 (projektu vadītāja Leila) vai 64640171 (pagasta pārvalde)!


Orientēšanās sacensības “OzOfOtOrientēšanās 2017”
4.jūnijā Latvijas veselības nedēļas ietvaros, Ozolaines pagastā tika organizētas foto-orientēšanās sacensības bērniem un jauniešiem, kurās piedalījās septiņas komandas. Viena komanda bija atbraukusi no Feimaņiem.
Komandu uzdevums bija atrast kartē atzīmētās vietas pareizā secībā un nofotografēties šajās vietās. Par noteikumu neievērošanu komandām draudēja 2 soda minūtes, savukārt par oriģinālākajiem foto apbalvojums - no kopējā laika noņemtas 100 sekundes.
Ātrākā komanda izrādījās pašmāju ”Barsi” (Aleksejs Kairišs, Artēmijs Harlamovs, Dāniels Terentjevs), kas finišēja ar laiku 20’25” (20 min. 25 sek.). Otrās vietas ieguvēju komanda “Feimaņu Motors” (Maija Livdāne, Raivis Spals, Aleksandrs Mihailovs) finišēja 23’32” un saņēma originālāko foto titulu, tādēļ viņu galējais laiks - 21’52’’. Savukārt trešās vietas ieguvēju komanda “Lee Cooper” (Pāvels Andrejevs, Lauris Jefimovs, Ainārs Tukišs) trasi pieveica arī zibenīgā ātrumā - 23’20”! Priecē, ka piedalījās arī meiteņu komanda, ar nosaukumu “Violetais vilnis” (Anastasija Andrejeva, Milana Terentjeva, karīna Orlova, Kristīne Bule), kurā visām dalībniecēm bija tikai 10 gadi. Tāpat jāatzīmē, ka visas komandas veiksmīgi tika galā ar objektu atrašanu un finišēja pilnā sastāvā! Paldies visiem par piedalīšanos un lai visiem sportiska šī vasara!
Paldies OzO jaunietēm – Jūlijai Orlovai un Laurai Greiškanei par sacensību organizēšanu!


Velobrauciens2017Velobrauciens uz Laizānu parku
Retajā siltajā 28.jūnija dienā, kad beidzot pēc ilgāka laika nelija, nepūta auksts vējš un bija saulains, OzO jaunieši devās nelielā veloizbraucienā uz Laizānu parku, lai kopīgi ieturētu pikniku un uzspēlētu spēles brīvā dabā. Ar laika izvēli trāpījām desmitniekā, jo jau nākošā diena atkal bija vēsa, vējaina un lietaina. Jāsaka, ka ļoti noder 2015.gada izskaņā iegādātie velosipēdi, jo daudziem jauniešiem nav savu velosipēdu.
18.jūlijā plānots doties tālākā braucienā uz Ismera ezeru (iespējams arī Lūznavas muižu un Rāznas ezeru, ja liksies, ka varam braukt vairāk). Šajā braucienā aicināti piedalīties jaunieši 13-17 gadu vecumā, jo mērojamā distance abos virzienos būs vismaz 20 km. Ir 5 velosipēdi, kuri ir pieejami rezervēšanai. Ja esi ieinteresēts, sazinies ar Leilu (tel.26328442)!


Projekta ietvaros tiks iegādāts jauns inventārs – Xbox, Kinect un veloķiveres
Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Jauniešu inventāra projektu konkursā atbalstītajam OzO jauniešu projektam “Interaktīva brīvā laika pavadīšana Ozolaines un citu Rēzeknes novada pagastu jauniešiem”, tiks iegādāta spēļu konsole Xbox, Kinect kustību sensors, video spēles, kā arī veloķiveres un piepūšamie kostīmi, kas tiks izmantoti bērnu un jauniešu pasākumos. Jauniegādātais inventārs būs pieejams ari citu pagastu jauniešu centriem, to varēs aizņemties, lai rīkotu video spēļu vakarus vai izmantotu kādu citu aktivitāšu ietvaros. Pašlaik noris preču pasūtīšanas process, taču jau jūlija beigās/augusta sākumā inventārs varētu būt piegādāts. Kopējā projektam piešķirtā summa: 630 EUR.


remontsJaunieši iekārtojas jaunajās telpās
Ilgi gaidītais mirklis ir klāt – jauniešiem pieejamas jaunas, plašākas telpas bijušās bibliotēkas vietā. Lai atsvaidzinātu interjeru un piešķirtu telpai jaunu elpu, jaunieši pasi saviem spēkiem pārkrāso sienas. Kad tas būs izdarīts, plānots šajās telpās pārnest televizoru un uzstādīt Rēzeknes novada pašvaldības Jauniešu inventāra projektu konkursā atbalstīto spēļu konsoli Xbox ar Kinect kustību sensoru, kas pašlaik vēl ir pasūtīšanas stadijā un kas ļaus spēlēt video spēles jaunā līmenī – izmantojot ķermeni un kustības. Tāpat šajās telpās būs vieta dažādām aktīvākām aktivitātēm, kā arī galda hokejam, galda futbolam un citām spēlēm, kam pašreizējā telpa bija krietni par mazu. Nākošajā gadā tiek plānots budžetā iekļaut un iegādāties arī dažas mēbeles, kas ļaus jaunās telpas iekārtot vēl mājīgāk un ērtāk.


Informācija par vasaras nometni
23.-26.augustā notiks neformālās apmācības “KOPĀ!” Ozolaines pagasta bērniem un jauniešiem vecumā no 10 – 17 gadiem. Apmācību laikā jaunieši apgūs sociālās iemaņas, mācīsies strādāt grupās un cienīt viens otru, kā arī neformālā veidā apgūs jaunas zināšanas par apkārtējo vidi un Ozolaines pagastu. Apmācību ietvaros tiek plānots doties ekskursijā uz Rīgu (Latvijas Nacionālā bibliotēka, Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, brauciens uz jūru), kā arī doties pārgājienā, piedalīties OzOlimpiskajās sporta spēlēs, pašiem gatavot ēst un veikt dažādus radošos darbus. Atšķirībā no pagājušā gada nometnes, nodarbības notiks pa dienu (laikā no 9:00 – 16:00), pēc kā bērni un jaunieši atgriezīsies mājās. Tiek plānots, ka jaunieši uz un no apmācībām tiks nogādāti ar autobusu, ja būs tāda nepieciešamība. Vietu skaits ierobežots. Dalības maksa: 5 EUR. Pieteikšanās līdz 26.jūlijam pa telefonu 26328442 vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


Seko OzO aktualitātēm tagad arī:

instagramhttps://www.instagram.com/ozojaunatne/
Kā arī joprojām esam atrodami:
twitter logohttps://twitter.com/ozojaunatne

No 24. jūlija līdz 13.augustam jaunatnes lietu speciāliste būs atvaļinājumā! Jautājumu gadījumā zvaniet uz mob. tel.26328442!
Jauku un saulainu mums visiem vasaru!

Leila Rasima
Jaunatnes lietu speciāliste
mob.: 26328442
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


 

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2020