Ozolaines pagasta pārvalde
Liepu pamatskola
Skulptūra Metāla Ozols
Bekšu ciems
Laizānu parks


Ekskursija uz Daugavpili programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros!

FaceBook  

Rotko centrs

Izmantojot projekta “Latvijas skolas soma” kultūras pasākumu piedāvājumus, 4. aprīlī Liepu pamatskolas 8. un 9. klašu izglītojamie devās ekskursijā uz Marka Rotko mākslas centru un Zinatkāres ZINOO centru Daugavpilī.
Marka Rotko centrā skolēni tika iepazīstināti ar ievērojamā mākslinieka Marka Rotko dzīves gaitu un viņa izcilajiem mākslas darbiem, kā arī guva jaunas zināšanas par mākslas virzieniem.
Darbojoties grafikas mākslas darbnīcā, izglītojamie uzzināja un izmēģināja augstspiedoga tehniku, tādējādi pilnveidojot savas prasmes vizuālajā mākslā.

Zinoo centrsZinātkāres centrā ZINOO skolēniem bija iespēja uzzināt informāciju par dažādiem tiltiem Latvijā un pasaulē. Darbojoties praktiski, audzēkņi pielietoja savas esošās un jaunas zināšanas tiltu būvniecībā.
Iegūtās zināšanas un prasmes skolēni varēs pielietot vizuālās mākslas un fizikas mācību stundās.
Rakstot atsauksmes par ekskursiju, izglītojamie minēja, ka M.Rotko mākslas centrā bija aizraujoši klausīties gida stāstīto par M.Rotko un viņa darbiem, kā arī vērot gleznas, saskatīt tajās dažādus priekšmetus vai dzīvās būtnes. Daudzi skolēni bija pārsteigti, ka mākslas darbiem ir liela vērtība un tie ļoti dārgi maksā.
ZINOO centrā uzbūvējot tiltus no spageti makaroniem, katra skolēnu grupa pārbaudīja to izturīgumu. Viens no tiltiem izturēja pat 1,981 kg smagumu. Bērniem tas bija jaunums, ka no makaroniem ir iespējams uzbūvēt kaut ko izturīgu.

Olga Rapša
Liepu pamatskolas skolotāja

 

Kalendārs

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Identitātes Grāmata 2021


Gramatas Kampishki


80 muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
eiespejas logo
ep 190x190

knab
 
 
Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2021