Ozolaines pagasta pārvalde
Liepu pamatskola
Skulptūra Metāla Ozols
Bekšu ciems
Laizānu parks


Centrālās ielas posmā Pleikšņos satiksme tiks atjaunota 4.decembrī nevis 1. decembrī

FaceBook  

IMG 5304

 

Kā iepriekš tika ziņots, Rēzeknes novada pašvaldības investīciju projekta “Centrālās ielas (1,400 km) pārbūves Pleikšņu ciemā, Ozolaines pagastā” ietvaros kopš 2020. gada 15. oktobra norit Centrālās ielas posma pārbūves darbi.
Satiksme un gājēju kustība posmā Centrālās ielas sākuma posmā: no krustojumā ar Smilšu ielu pie Pleikšņu kapiem (t.i. virzienā no Rēzeknes pilsētas Saules ielas sākot ar ielas pirmo krustojuma aiz garāžu zonas) līdz krustojumam ar Dzirksteles ielu (skat. pievienoto slēgtā posma shēmu). BŪS SLĒGTA līdz 3.decembrim (ceturtdienas vakaram), nevis 30. novembrim, kā tika ziņots iepriekš. Satiksme tiks atjaunota 4. decembrī.

Lūgums iedzīvotājiem savlaicīgi izvēlēties satiksmei citus sānu ceļus Pleikšņu ciemā vai arī satiksmes autobusa plānoto maršrutu apbraucot slēgto posmu pa Rēzeknes pilsētas Atbrīvošanas aleju līdz pilsētas robežai, tad Daugavpils virziena apvedceļa aplī nogriežoties Zosnas virzienā pa kreisi un tālāk sasniedzot Pleikšņu ciemu braucot no Ritiņu puses pa pašvaldības ceļu Nr.7601 Rēzekne-Pleikšņi-Ritiņi.
Kamēr būvdarbi notiks slēgtajā zonā, posms no Centrālās ielas gala pieturas (Rītausma) līdz Dzirksteles ielai netiks papildus apgrūtināts, kā arī netiks ierobežota piekļuve Dzirksteles ielai.
SIA “Rēzeknes satiksme” pa Centrālo ielu veic divus autobusu maršrutus: Nr. 15 “Blaumaņa iela – Rītausma” un Nr. 19 “Blaumaņa iela – Dzirkstele”. Uz Centrālās ielas posma slēgšanas laiku abi maršruti tiek apvienoti vienā maršrutā: “Blaumaņa iela – Rītausma – Dzirkstele”.
Laika posmā no 02.11.2020. – 03.12.2020. SIA “Rēzeknes satiksme” nodrošinās šādus reisus maršrutā “Blaumaņa iela – Rītausma – Dzirkstele”:

Maršruts

Maršruta “Blaumaņa iela – Rītausma - Dzirkstele” shēma:

Karte

Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām visiem iedzīvotājiem un uzsver, ka šāds risinājums tika pieņemts kā atbilstošākais ielas būvdarbu raitai veikšanai vēl šī gada nogalē, kad ielā ir salīdzinoši mazāka iedzīvotāju kustība un satiksme salīdzinot ar vasaras periodu.

“Centrālās ielas (1,400 km) pārbūve Pleikšņu ciemā, Ozolaines pagastā” tehniskais projekts šeit  (sadaļā  - Dokumenti (aktuālie) - Pielikums Nr.11 "Būvdarbu apjomu saraksts" un tehniskā dokumentācija)

Brigita Arbidāne, 
Rēzeknes novada pašvaldības 
Projekta vadītāja
26582773
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kalendārs

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

80


Gramatas Kampishkimuza logo


logo BAKA


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
eiespejas logo
ep 190x190

knab
 
 
Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2020