Ozolaines pagasta pārvalde
Liepu pamatskola
Skulptūra Metāla Ozols
Bekšu ciems
Laizānu parks


Skanīgi, sportiski un azartiski aizvadīti Ozolaines pagasta svētki 2020!

FaceBook  

ozolaines pagasta svtki 08082020 219 20200813 1787961880

Augusta sākums Ozolaines pagastā tradicionāli ir laiks, kad tiek svinēts gada vērienīgākais kultūras, sporta un izklaides notikums - pagasta svētki! Šogad pasākums notika 8.augustā visas dienas garumā, un svētku temats bija “Ozolaines pagasts - pagasts visām paaudzēm”, programmu pielāgojot katra vecumposma interesēm un vēlmēm. Bez tam katrs varēja izaicināt sevi un citus gan individuālajās sacensībās - makšķerēšanā un sieviešu skrējienā apkārt Bekšu dīķim, gan arī komandu sacensībās jeb neparastajās sporta spēlēs.

Svētku rīts iesākās agri, jau 8:00 no rīta ap Bekšu dīķi pulcējās makšķernieki, lai līdz plkst.11:00 piedalītos makšķerēšanas sacensībās. Starp 11 dalībniekiem, gan vīriem, gan dāmām, kopā tika sadalītas balvas sešās nominācijās - visjaunākais dalībnieks, vispieredzējušākais dalībnieks, vislielākā zivs, vismazākā zivs, visgarākā zivs un vislielākais loms. Veiksmīgākais rīts izvērtās Nikolajam Kuzņecovam - makšķernieks plūca uzvaras laurus trīs nominācijās - vislielākā zivs, visgarākā zivs un vislielākais loms.
ozolaines pagasta svtki 08082020 102 20200813 1491018308

Laiks no plkst. 12:00 līdz par 16:00 noritēja bērnības zīmē ar saukli “Ozolaines pagasts - vieta bezrūpīgai bērnībai”. Bērnības svētki, kas Ozolaines pagastā ierasti notiek jūnija pirmajā nedēļā, sakarā ar pielāgošanos valstī izsludinātajai ārkārtas situācijai arī tika rīkoti pagasta svētku laikā. Šogad tika godināti 9 piecgadnieki, kurus apciemot bija atbraukuši gan Minions, gan viens no “Fiksikiem”. Kad no mazajiem gaviļniekiem un citiem pagasta bērniem, kas kuplā pulkā bija ieradušies uz pasākumu, pēc stundu garas jautrības un izklaidēm Minions un “Fiksiks” teica ardievas, par lielu pārsteigumu visiem ieradās iespaidīgais, milzīgais transformers “Bamblbi” kopā ar Zirnekļucilvēku! Jāsaka, robota balsī runājošais transformers un patiesi akrobātiskais Zirnekļгcilvēks neatstāja vienaldzīgus ne tikai bērnus, bet arī vecākus un citus ciemiņus! Svētku turpinājumā visiem bija iespēja kārtīgi iztrakoties un gūt pozitīvas emocijas Putu ballītē, kas vienmēr ir kupli apmeklēta, arī šis gads nebija izņēmums. 2 stundu garumā laukums pie Ozolaines TN tika noklāts ar sniegbaltām putām un ar tām noklātiem bērniem un jauniešiem!
ozolaines pagasta svtki 08082020 159 20200813 2009048209

Turpmākās svētku aktivitātes tika paredzētas jauniešiem un tiem, kas sirdī jauni - no plkst. 16:00 Bekšu dīķī bija iespēja vizināties ar 6 SUP dēļiem, bet tur pat netālu esošajā teritorijā starp Tautas namu un lielceļu savus spēkus varēja iemēģināt gan individuāli Lāzerbiatlona aktivitātē, gan arī komandās, spēlējot Lāzertagu. Jauniešu iesaiste abās aktivitātēs bija liela, ar interesi tika izmēģināti gan SUP dēļi, gan arī šaušana ar lāzeri. Paralēli tam Bekšu ciema sporta laukumā no 15:00 - 19:00 tika organizētas arī neparastās sporta spēles trīs disciplīnās - lielajā futbolā (futbola spēle ar milzīgiem piepūšamajiem zābakiem un lielu piepūšamo bumbu), jautrajos konusos un arī Lielajā biljardfutbolā (biljarda un futbola apvienojums). Kopumā sporta spēlēs piedalījās 6 komandas, un uzvarētāji tika noteikti katrā disciplīnā atsevišķi. Vislabāk veicās komandai, kura piedalījās spēlēs spontāni, jo sākumā atnāca tās tikai vērot, bet vēlāk ļāvās pierunāties un arī aktīvi iesaistījās, dodot savai komandai nosaukumu “Kurmeļata”. Veiksmīgi startēja arī komandas “No name”, “Ritiņi”, “Himalaji” u.c. Paldies visiem atraktīvajiem komandu dalībniekiem! Individuāli plkst. 18:00 notika arī Sieviešu skrējiens apkārt Bekšu dīķim, kura piedalījās 8 dalībnieces. Visātrāk distanci šogad veica Vija Utāne, bet turpat līdzās bija arī konkurentes Antra Lizinska un Ilona Počkajeva! Paldies aktīvajām un sportiskajām meitenēm par drosmi un piedalīšanos!
ozolaines pagasta svtki 08082020 234 20200813 1695251322

Pēc sportiski un aktīvi pavadītas dienas, vakara pagasta svētku programma tika veltīta ģimenēm, pieaugušajiem un senioriem. Plkst. 18:30 tika atklāts jaunais un labiekārtotais pagasta skvērs. Iedzīvotāji kopā ar pagasta priekšsēdētāju Edgaru Blinovu svinīgi pārgrieza lenti pie ieejas arkas, pēc tam devās cauri visām piecām skvērā uzstādītajām arkām svinīgajā gājienā. Folkloras kopa “Zeiļa” priecēja ar dziesmām, ticējumiem un parunām par ozola un ozolzīles tēmu. Pie skvēra arkām par godu pagasta svētkiem tika piekārtas lielas putuplasta skulptūras - ozolzīles, kuras pagasta jaunieši no 3. - 8. augustam veidoja nometnē “Mēs kā zīles ozolā”. Skulptūras rotā arkas arī šobrīd, organiski iederoties skvērā! Tā pat paralēli tam iedzīvotājiem bija iespēja aplūkot jauno pagasta sociālo virtuvi un cienāties ar senioru kluba “Uguntiņa” sarūpēto cienastu, kas tika gatavots šajā virtuvē!
Svētku noslēgumā pagasta iedzīvotāji un viesi varēja baudīt svētku koncertu un zaļumballi. Arī koncerts bija labi apmeklēts, neskatoties un to, ka daļa no pagasta iedzīvotājiem visus spēkus iztērēja aktivitātēs, kas norisinājās dienas laikā! Paldies kolektīviem, kas padarīja svētku koncertu par krāšņu un priecīgu notikumu - Mežvidu līnijdeju grupai “CHILLI-CHA-CHA” (vadītāja Anita Turlaja), Dricānu Jauniešu deju kolektīvam “Jumalēni” (vadītāja Silvija Bokta), Jauniešu vokāli instrumentālajai mūzikas grupai “Bez nosaukuma” un sieviešu krievu dziesmu ansamblim “Nadežda” (vadītāja Nadežda Osipova). Koncerta laikā darbojās arī radošās darbnīcas bērniem - nospiedumu darbnīca (paldies vadītājai Dzintrai Romanovskai) un hennas zīmējumu darbnīca (paldies vadītājām Nellijai Kotebo un Jelizaveitai Marjanovai)! Zaļumballē par lielisku mūziku un atmosfēru parūpējās grupa “Ceļinieks”, un līdz pat 24:00 laukums pie Ozolaines TN bija dejotāju un klausītāju ieskauts.
Liels paldies visiem iesaistītajiem - brīvprātīgajiem, pagasta darbiniekiem un viņu ģimenēm, svētku koncerta kolektīviem un citiem, bez kuriem pasākums nebūtu iespējams! Bet vislielākais paldies, protams, ir visiem aktīvajiem pagasta iedzīvotājiem un viesiem, kuri atnāca, piedalījās, klausījās un visādi citādi bija klāt! Uz tikšanos citos Ozolaines pagasta kultūras pasākumos!

FOTOGALERIJA

Lāsma Inkina
Ozolaines Tautas nama vadītāja

Kalendārs

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

80


Gramatas Kampishkimuza logo


logo BAKA


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
eiespejas logo
ep 190x190

knab
 
 
Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2020