• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Aicinām Ozolaines pagasta seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām uz Jaungada pasākumu!

Jaungada egle

Aicinām Ozolaines pagasta seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām 18.01.2024. no pl. 12.00 līdz pl. 17.00 uz Jaungada pasākumu Ozolaines Tautas namā! Pasākuma dalībniekiem tiks sarūpēta plaša svētku un izklaides programma, kā arī cienasts.
Bezspēcīgie, vientuļie seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām, zvanot pa tālruni 64640171, var pieteikt transportu, lai nogādātu viņus uz pasākumu un no pasākuma uz mājām.
Iepriekšējā Maltas apvienības pārvaldes Ozolaines pagastā bezmaksas informatīvajā izdevumā OZOLAINE.LV decembra numurā 12[118]2023 tika publicēta nepareizā informācija par konfekšu paciņām senioriem!
Uzmanību! Ņemot vērā citu pagastu un apvienības pārvalžu situāciju un iespējas, ievērojot vienlīdzības principu visā Rēzeknes novada teritorijā, saldo konfekšu paciņu senioriem nebūs.

Maltas apvienības pagastos apkopo ēdienu receptes un izveido e-grāmatu

Ar godru muti

Latgali visbiežāk asociē par tādiem ēdieniem kā guļbišņīki, asuškas, krupniks, golupci, pancks ar cimusu, griušļi, kļockas, mazliet atšķiroties to pagatavošanas receptēm vienā vai otrā vietā. Tomēr bez iepriekš nosauktajiem ēdieniem Latgalē vēl ir pieejams cits kulinārais mantojums, īpaši vietās, kur izsenis dzīvo dažādu tautību cilvēki, kur, iespējams, viņu vecāki un vecvecāki nebija tik turīgi, ēdienu gatavojot no tā laika rocības pieejamajiem produktiem, atbilstoši sezonai, izmantojot tos tā, lai nekas neietu zudumā. E-grāmata pieejama šeit.

Lasīt tālāk ...

PAZIŅOJUMS! Maltas apvienībā noteiktas sešas parakstu vākšanas vietas

3FA919CA AA60 4BCE 91E5 A72DDA63ECEA

Lai nodrošinātu parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturēto likumu “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu, atbilstoši likuma „Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” 7. panta pirmajai, otrajai un ceturtajai daļai, Rēzeknes novada pašvaldība paziņo, ka parakstu vākšana notiek arī sešos Maltas apvienības pārvaldes pagastu noteiktajās parakstu vākšanas vietās:

Lasīt tālāk ...

Atkārtots paziņojums! Iedzīvotājiem vairs netiks sniegti traktortehnikas pakalpojumi!

Ziemas traktors

1. janvārī stājās spēkā jauns Pašvaldību likums, kura 4. pants nosaka pašvaldības autonomās funkcijas. Neviena no tām neuzliek par pienākumu pašvaldībai sniegt maksas pakalpojumus par traktortehnikas izmantošanu. Tādējādi 2023. gada 20. aprīlī Rēzeknes novada dome pieņēma lēmumu Nr.543 "Par atsevišķu Rēzeknes novada pašvaldības apvienību pārvalžu sniegto maksas pakalpojumu un to izcenojumu atzīšanu par spēku zaudējušiem".

Lasīt tālāk ...

AFIŠA

 MA2

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


 

zirgi beksos
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022