Liepu skolas mazie dziedātāji Lendžos

MakonitisNovembris ir Latvijas mēnesis. Mūsu zemes gan lielās pilsētās, gan nelielos lauku ciematos šajā laikā notiek daudz un dažādas norises, veltītas mūsu Latvijai, kuras veicina, iededz jaunajā paaudzē patriotisma jūtas, lepnumu un cieņu pret savu dzimteni, novadu, katru zemes stūrīti.
Liepu pamatskolas pop grupa „Mākonītis” 19. novembra pēcpusdienā piedalījās ansambļu un koru sadziedāšanās pasākumā „Mana dziesma Latvijai”, kurš notika Lendžu pagasta TN.

Lasīt tālāk ...

Liepu pamatskolas aktualitātes

Makulatura

Šajā mācību gadā Liepu pamatskola piedalās makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”. Konkurss ik gadus apvieno simtiem izglītības iestāžu un tūkstošiem bērnu, lai, vācot makulatūru, kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus, tādējādi vēršot bērnu un jauniešu uzmanību makulatūras šķirošanas nepieciešamībai un nozīmei ikdienas dzīvē, kā arī veidotu izpratni, ka pareizi sašķiroti un pārstrādei nodoti atkritumi kļūst par vērtīgām izejvielām jaunu produktu ražošanā. Konkursa ietvaros iespējams vākt biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas, avīzes, žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī salocītus kartona iepakojumus. Konkursam netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes. Konkursa ietvaros makulatūra jāvāc līdz 2016.gada 14.martam. Skolēni, kuri ir atnesušie makulatūru, kopā ar skolotāju Annu Smirnovu to svērs un fiksēs. Konkursa noslēgumā skolēni, kuri savāks vislielāko makulatūras daudzumu, saņems balvu.

Lasīt tālāk ...

11.12.2015.

        

Kur dzīvo pasaka? Vairākums atbild, ka pasaka dzīvo bērnībā. Kur dzīvo bērnība?
Vajag ļauties, lai fantāzija mūs ved pasaku valstībā, pasaku mežā, tur, kur dzīvo palīgi, mūsu spēka pārbaudījumi, piedzīvojumi, cīņas un uzvaras. Mēs zinām, ka no turienes atgriezīsimies gudrāki, drosmīgāki, labāki. Tāpat, kā skolā. Varam secināt, ka pasaka dzīvo skolā!

Lasīt tālāk ...

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022