Liepu pamatskolas aktualitātes februārī un janvārī

Toposhie pirmklasnieki

Nākamo pirmklasnieku pirmā tikšana

26.janvārī Liepu pamatskolā notika nākamo pirmklasnieku pirmā tikšanās ar skolotājiem un skolu. Bērni atbrauca uz skolu jau ne uz pasākumu, bet mācīties. Šajā dienā bērniem bija īstas mācību stundas 20 minūšu garumā – angļu valoda, matemātikā, krievu valoda, latviešu valoda un mūzika. Bērni ar lielu interesi un degsmi nodarbojās stundās. Iespaidu bija ļoti daudz. Mēs gaidīsim bērnus uz nākamo tikšanos februārī.

Lasīt tālāk ...

11.12.2015.

        

Kur dzīvo pasaka? Vairākums atbild, ka pasaka dzīvo bērnībā. Kur dzīvo bērnība?
Vajag ļauties, lai fantāzija mūs ved pasaku valstībā, pasaku mežā, tur, kur dzīvo palīgi, mūsu spēka pārbaudījumi, piedzīvojumi, cīņas un uzvaras. Mēs zinām, ka no turienes atgriezīsimies gudrāki, drosmīgāki, labāki. Tāpat, kā skolā. Varam secināt, ka pasaka dzīvo skolā!

Lasīt tālāk ...

Jaungada eglīte Liepu pamatskolā

Jaunagada eglite18.12.2015 1

Liepu pamatskolā ir ļoti sena tradīcija- Jaungada eglītes karnevāls skolā, kurš notika 2015. gada 18. decembrī. Šo gada visjaukāko dienu mūsu skolēni gaidīja ar lielu sajūsmu un spraigu darbu : labi mācījās un uzvedās, bija aktīvi Rēzeknes novada pasākumos un skolas dzīvē, apmeklēja visas mācību stundas u.c. Tā piemēram, vizuālās mākslas fakultatīva nodarbībās bērni izgatavoja dekorācijas skolas telpu izrotāšanai. Katra klase sagatavoja kādu priekšnesumu: dzeju, dejas, dziesmas. Darbs kūpēja itin visur: pulciņos, folkloras kopā „ Liepiņa”, teātros.

Lasīt tālāk ...

Liepu pamatskolas aktualitātes

Makulatura

Šajā mācību gadā Liepu pamatskola piedalās makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”. Konkurss ik gadus apvieno simtiem izglītības iestāžu un tūkstošiem bērnu, lai, vācot makulatūru, kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus, tādējādi vēršot bērnu un jauniešu uzmanību makulatūras šķirošanas nepieciešamībai un nozīmei ikdienas dzīvē, kā arī veidotu izpratni, ka pareizi sašķiroti un pārstrādei nodoti atkritumi kļūst par vērtīgām izejvielām jaunu produktu ražošanā. Konkursa ietvaros iespējams vākt biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas, avīzes, žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī salocītus kartona iepakojumus. Konkursam netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes. Konkursa ietvaros makulatūra jāvāc līdz 2016.gada 14.martam. Skolēni, kuri ir atnesušie makulatūru, kopā ar skolotāju Annu Smirnovu to svērs un fiksēs. Konkursa noslēgumā skolēni, kuri savāks vislielāko makulatūras daudzumu, saņems balvu.

Lasīt tālāk ...

Liepu skolas mazie dziedātāji Lendžos

MakonitisNovembris ir Latvijas mēnesis. Mūsu zemes gan lielās pilsētās, gan nelielos lauku ciematos šajā laikā notiek daudz un dažādas norises, veltītas mūsu Latvijai, kuras veicina, iededz jaunajā paaudzē patriotisma jūtas, lepnumu un cieņu pret savu dzimteni, novadu, katru zemes stūrīti.
Liepu pamatskolas pop grupa „Mākonītis” 19. novembra pēcpusdienā piedalījās ansambļu un koru sadziedāšanās pasākumā „Mana dziesma Latvijai”, kurš notika Lendžu pagasta TN.

Lasīt tālāk ...

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022