Liepu pamatskolā norisināsies projektu nedēļa!

 IMG 9992

No š.g. 12.februāra līdz 16.februārim Liepu pamatskolā notiks projektu nedēļa. Šogad projektu nedēļas tēma ir „Latvijas valstij – 100!”.
Skolēni skolotāju konsultantu vadībā strādās 5 grupās un veidos savu projektus. Devītklasnieki, kā parasti, izmēģinās un pārbaudīs sevi eksāmenu darbu kārtošanā, risinot iepriekšējā gada eksāmenu uzdevumus. Projektu nedēļas prezentācija notiks piektdien, 16.februārī Liepu pamatskolas zālē plkst.10.00.
Sakarā ar projektu nedēļu Liepu pamatskolā būs izmaiņas skolēnu autobusa grafikā. No Liepu pamatskolas uz Rēzekni no 12.02.2018. līdz 15.02.2018. autobuss izbrauks 13.00., bet piektdien, 16.02.2018., no skolas uz Rēzekni autobuss izbrauks 12.30.

Lasīt tālāk ...

Sports – veselīgs dzīvesveids!

sports 17 01 20182018.gada 17.janvārī Liepu pamatskolas 1. un 2.klases skolēni piedalījās sporta pasākumā “Pirmie soļi basketbolā”, kas notika Maltas vidusskolas sporta zālē. Šī pasākuma mērķis bija: pārbaudīt savas zināšanas par basketbolu un piedalīties aizraujošās stafetēs kopā ar citām klasēm no visas Latvijas!
Projektu organizēja „Sportland” un Latvijas Basketbola savienība.
Bērniem bija iespēja piedalīties jautrās stafetēs, kur vajadzēja parādīt savu ātrumu, drosmī un gudrību. Pavisam kopā bija jāpiedalās desmit dažādas stafetes: gan komandās, gan individuāli.
Mazie sportisti piedalījās tādās stafetēs, kā “Riņķojam kopā”, “Kukulīša nešana”, “Maizītes cepšana”, “Konuss”, “Spēka stafete”, „Basketbols ir foršs” u.c.
Mūsu skolēni ļoti centās un ieņēma 4. vietu 15 komandu konkurencē.

Lasīt tālāk ...

Liepu pamatskolas skolēni Maltas vidusskolā kaļ rotas!

ratkalsana 18

Jau daudzus gadus Maltas vidusskolā tiek realizēta pamatizglītības profesionāli orientētā virziena vizuālās mākslas programma, kur skolēni padziļināti apgūst zināšanas un prasmes lietišķajā mākslā.
Šīs programmas ietvaros bērniem tiek mācīta krāsaino metālu apstrādes tehnoloģija un rotkalšanas iemaņas. Skolēni apgūst prasmes kalt, liet metālu un visus procesus, kas saistīti ar krāsaino metālu apstrādi.
Diez vai Latvijā vēl ir kāda cita skola, kurā apmāca rotkalšanu. Arī mūsu Liepu pamatskolas skolēni, sākot ar 5.klasi, apmeklē šīs nodarbības Maltas vidusskolā, kur, skolotāja-rotkaļa Riharda Cibļa vadībā darina senās latgaļu rotas.
Tādā veidā jaunieši apgūst izzūdošās amatu prasmes un tiek iepazīstināti ar seno latgaļu bagāto un skaisto kultūras mantojumu.

Lasīt tālāk ...

Liepu pamatskola aicina uz Absolventu salidojumu!

IMG 4141

Ir nemainīga Liepu pamatskolas tradīcija katru trešo gadu rīkot Absolventu tikšanās vakaru.
2018.gada 24.februārī plkst.15.00 Maltas vidusskolas struktūrvienība Liepu pamatskola aicina savus bijušos skolotājus, skolēnus un skolas darbiniekus uz absolventu tikšanās vakaru:
-Plkst.15.00. - reģistrācija un ekskursija pa skolu;
-Plkst.15.30. – svinīgais pasākums.

Būs pieejami fotokompānijas pakalpojumi (maksas: 3-5 Eur). 

Līdzi ņemiet labu noskaņojumu, savus klasesbiedrus, fotogrāfijas no skolas dzīves un “groziņu”. Galdiņu rezervēšana līdz 22.02.2018. zvanot pa tālruni: 64640200 vai mob. 26086297.

Lasīt tālāk ...

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022