Skolēniem uzdāvināti didaktisko materiālu komplekti

Didaktiskie materiali 506 x 675

14.februārī Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde uzdāvināja Liepu pamatskolai divus didaktisko materiālu komplektus pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem latviešu valodas apguvei, ko izveidojusi Latviešu valodas aģentūra, īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu "Kompetenču pieeja mācību saturā”. Spēļu komplektā ir 20 aizraujošas spēles burtu un skaņu apguvei, vārdu krājuma pilnveidei un daudz citu interesantu spēļu.
Lai skolēniem izdodas apgūt un pilnveidot latviešu valodu aizraujoši un interesanti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darja Kuzņecova! Otrās vietas ieguvēja!

332cb442 b00c 43e3 9540 dcc236584939

Aizvadītā gada decembrī notika ikgadējā krievu valodas 24. olimpiāde. Šajā olimpiādē piedalījās arī Liepu pamatskolas 8. klases skolniece Darja Kuzņecova.
Olimpiādes dalībniekiem bija ne tikai jāparāda krievu valodas un literatūras zināšanas, bet arī labi jāorientējas sabiedriskajā un kultūras dzīvē. Olimpiādes otrajā kārtā dalībniekiem bija jāuzstājas ar monologu par piedāvāto tēmu.
Dašai izdevās spīdoši tikt galā ar šo uzdevumu. Sakarā ar to, ka olimpiādē piedalījās dalībnieki no visas Latvijas, tikai janvārī mēs beidzot uzzinājām olimpiādes rezultātus: Darja Kuzņecova ieguva godpilno otro vietu.
Par Darju gribas teikt, ka viņa netērē laiku velti, ir ļoti apdāvināta, mērķtiecīga un talantīga meitene. Viņa nemēdz bezgalīgi un bezmērķīgi tērēt savu laiku plaši piedāvātajās interneta vietnēs. Parasti brīvajos atelpas brīžos mēs varam redzēt Darju ar grāmatu rokās, kas mūsdienās, diemžēl, jauniešu vidū ir retums. Daša no vienaudžiem atšķiras ar nopietnību un mērķtiecību.

Lasīt tālāk ...

Ziemassvētku pasākums Liepu pamatskolā!

ziemassvtku paskums liepu pamatskol 21122021 9 20211221 1417400042

Kad laukā virpuļo sniegpārslas jautrā dejā un baltā sniega sega apņem mājas un mežus, ir klāt gada jaukākie svētki-Ziemassvētki un Jaunais gads. Skolēni katru gadu ar nepacietību gaida šos svētkus, jo tie parasti atnāk ar noslēpumu un jaukiem pārsteigumiem.

Lasīt tālāk ...

“Latvijas skolas soma” Liepu pamatskolā no 01.09.2021. līdz 20.12.2021.

soma

Šajā mācību gadā, tāpat kā iepriekšējos gados, projekts “Latvijas skolas soma” piedāvā skolēniem dažādas aktivitātes. Mēs, Maltas vidusskolas struktūrvienībā Liepu pamatskolā izmantojām piedāvājumu no SIA „Sveču darbnīca” - sveču meistardarbnīcas programmu. Pirms nodarbībām skolēni latviešu valodas un vēstures stundās parunāja par sveču attīstību vēstures laika gaitā. Vizuālās mākslas stundās zīmēja sveces.
2021.gada 11.oktobrī visi skolēni pa klašu grupām apmeklēja Sveču meistardarbnīcas nodarbības. Lektors izsmeļoši pastāstīja par to, kā senatnē cilvēki izgaismoja mitekļus. Viņš ar uzskates materiāliem rādīja, kādas bija apgaismošanas ierīces agrāk un kā tās mainījās laika gaitā. Skolēni ar interesanti klausījās un atbildēja uz lektora daudzveidīgajiem jautājumiem un papildināja savas zināšanas par svecēm un to izgatavošanu.

Lasīt tālāk ...

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022