Krāsu nedēļa Liepu pamatskolā

40C546BB A10E 4973 BD01 33E8721A0E70

Lai labāk sajustu pavasara siltumu, Liepu pamatskolā no 4.līdz 8.aprīlim notika krāsu nedēļa "Pavasara ieskaņas". Salda balva pēc pusdienām motivēja skolēnus apģērbt atbilstošus krāsas apģērbu. Katrai krāsai bija savs simbols. Zilā krāsa - gudrības, radošuma un apņēmības simbols. Baltā krāsa - gaismas un visa jaunā sākuma simbols. Zaļā krāsa - veselības, veiksmes, drošības un izaugsmes simbols. Dzeltenā krāsa - optimisma, gaišuma un laimes simbols. Sarkanā krāsa - enerģijas, drosmes, spēka, prieka un mundruma simbols. Šo simbolu nozīmi skolēni vēstīja citiem ar savām emocijām un labiem darbiem. Šī nedēļa deva skolēniem iespēju aizdomāties par krāsu nozīmi cilvēka dzīvē un tās vēstījumu.

Lasīt tālāk ...

Skolēniem uzdāvināti didaktisko materiālu komplekti

Didaktiskie materiali 506 x 675

14.februārī Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde uzdāvināja Liepu pamatskolai divus didaktisko materiālu komplektus pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem latviešu valodas apguvei, ko izveidojusi Latviešu valodas aģentūra, īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu "Kompetenču pieeja mācību saturā”. Spēļu komplektā ir 20 aizraujošas spēles burtu un skaņu apguvei, vārdu krājuma pilnveidei un daudz citu interesantu spēļu.
Lai skolēniem izdodas apgūt un pilnveidot latviešu valodu aizraujoši un interesanti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darja Kuzņecova! Otrās vietas ieguvēja!

332cb442 b00c 43e3 9540 dcc236584939

Aizvadītā gada decembrī notika ikgadējā krievu valodas 24. olimpiāde. Šajā olimpiādē piedalījās arī Liepu pamatskolas 8. klases skolniece Darja Kuzņecova.
Olimpiādes dalībniekiem bija ne tikai jāparāda krievu valodas un literatūras zināšanas, bet arī labi jāorientējas sabiedriskajā un kultūras dzīvē. Olimpiādes otrajā kārtā dalībniekiem bija jāuzstājas ar monologu par piedāvāto tēmu.
Dašai izdevās spīdoši tikt galā ar šo uzdevumu. Sakarā ar to, ka olimpiādē piedalījās dalībnieki no visas Latvijas, tikai janvārī mēs beidzot uzzinājām olimpiādes rezultātus: Darja Kuzņecova ieguva godpilno otro vietu.
Par Darju gribas teikt, ka viņa netērē laiku velti, ir ļoti apdāvināta, mērķtiecīga un talantīga meitene. Viņa nemēdz bezgalīgi un bezmērķīgi tērēt savu laiku plaši piedāvātajās interneta vietnēs. Parasti brīvajos atelpas brīžos mēs varam redzēt Darju ar grāmatu rokās, kas mūsdienās, diemžēl, jauniešu vidū ir retums. Daša no vienaudžiem atšķiras ar nopietnību un mērķtiecību.

Lasīt tālāk ...

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022