Lieldienu svinības Liepu pamatskolā!

lieldienu svinbas liepu pamatskol 2022 15 20220422 1455456044

Lai gan mūsdienās vien retais aizdomājas par zaķa un olu nozīmi Lieldienās, tradīcijas turpina dzīvot. Daudzi miljoni cilvēku visā pasaulē katru pavasari tās krāso un izgrezno, lai dalītos kopīgā Lieldienu priekā.
Liepu pamatskolas skolēni, skolotāji un darbinieki arī priecājās par Lieldienu svētkiem. Skolas parkā skatītājus iepriecināja un uzjautrināja skolas jaunie mūziķi. Ļoti emocionāli un aizrautīgi dejoja sākumskolas dejotāji. Katrai klases skolēnu komandai bija iespēja piedalīties dažās aktivitātēs. Pasākuma noslēgumā skolēni saņēma saldās dāvanas. Visiem bija jautri un interesanti.

Lasīt tālāk ...

MĒS PAR MIERU!

DSC 0131 3

Liepu pamatskolā 14.aprīlī plkst.10.00 notika pasākums “Mēs PAR Mieru!”. Pasākuma mērķis – apliecināt to, kā mums rūp mūsu valsts nākotne, mēs šajā brīdī esam vienoti ar Ukrainas tautu.

Lasīt tālāk ...

Aprīlis ir putnu mēnesis!

putnu laiks

Aprīlī mostas daba un atgriežas no siltajām zemēm lidojošie ceļotāji. Tad mūsu apkārtne piepildās ar burvīgām skaņām, un katrā klasē caur atvērtiem logiem skan putnu dziesmas.
Mūsu Laizānu parks ir unikāla dabas vieta, kur mīt putni no vairākām putnu sugām. Dobumperētājiem putniem (mājas strazdi, zīlītes, mušķērāji, baltās cielaviņas, pūces u.c.), kuri dabiskos apstākļos savu ligzdu iekārto dažādos dobumos, trūkst tādu lieldobumainu vecu koku. Lai palielinātu pieejamo ligzdvietu daudzumu, cilvēki izgatavo un uzstāda putnu būrīšus. Mūsu parka putni arī gaida no mums jaunas “mājiņas”, lai izaudzētu mazuļus. Tādēļ no 1.04. līdz 11.04. Liepu skolā tika paziņots laiks strazdu un zīlīšu putnu būrīšu izgatavošanai.

Lasīt tālāk ...

Krāsu nedēļa Liepu pamatskolā

40C546BB A10E 4973 BD01 33E8721A0E70

Lai labāk sajustu pavasara siltumu, Liepu pamatskolā no 4.līdz 8.aprīlim notika krāsu nedēļa "Pavasara ieskaņas". Salda balva pēc pusdienām motivēja skolēnus apģērbt atbilstošus krāsas apģērbu. Katrai krāsai bija savs simbols. Zilā krāsa - gudrības, radošuma un apņēmības simbols. Baltā krāsa - gaismas un visa jaunā sākuma simbols. Zaļā krāsa - veselības, veiksmes, drošības un izaugsmes simbols. Dzeltenā krāsa - optimisma, gaišuma un laimes simbols. Sarkanā krāsa - enerģijas, drosmes, spēka, prieka un mundruma simbols. Šo simbolu nozīmi skolēni vēstīja citiem ar savām emocijām un labiem darbiem. Šī nedēļa deva skolēniem iespēju aizdomāties par krāsu nozīmi cilvēka dzīvē un tās vēstījumu.

Lasīt tālāk ...

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022