• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Ozolaines jaunieši izstrādā jaunus suvenīrus savam pagastam

5B88EC36 6B25 43A3 B291 F167F1A3510B

Šonedēļ Ozolaines pagasta ,,OzO’’ jauniešu centru ir pārņēmis radošums. Nedēļas garumā centrā viņi apgūst suvenīru veidošanas prasmes. Nodarbībās - meistarklasēs ,,Suvenīru veidi, to tapšana no auduma’’ skolotājas Skaidrītes Romančukas vadībā tiek veidotas skices un no auduma top suvenīri. Bet skolotājas Zanes Skutānes nodarbībās ,,Suvenīru apdruka’’ izveidotie suvenīri tiek papildināti ar apdruku, kas uzsver piederību savam pagastam. Rezultāti jau nedēļas nogalē būs aplūkojami izstādē.

Lasīt tālāk ...

Ozolaines pagasta jaunieši mācīsies veidot suvenīrus

logo

Pirmdien, 16.augustā, Rēzeknes novada Ozolaines pagasta ,,OzO’’ jauniešu centrā sāksies radošās neformālo apmācību nodarbības, kuru laikā to dalībnieki skolotāju Skaidrītes Romančukas un Zanes Skutānes vadībā apgūs suvenīru izgatavošanas prasmes. Sākotnēji jaunieši izstrādās skices saviem ieplānotajiem suvenīriem, pēc tam tos veidojot no auduma. Līdztekus viņi iegūs jaunas zināšanas un prasmes darbā ar šujmašīnu un overloku. Izgatavotos suvenīrus arī būs iespējams apdrukāt ar speciālu tehniku. Rezultātā taps vairāki suvenīri, kuri pēc nodarbībām būs apskatāmi izstādē pagasta tautas namā. Iespējams, ka tuvākajā nākotnē kāds no suvenīriem varētu tikt saražots lielākā daudzumā, lai popularizētu savu pagastu.

Lasīt tālāk ...

OzO jaunieši vasaras brīvlaikā!

ac2bb7e5 184f 4f94 ab07 3f4be502eeca

Bērnu un jauniešu centrs OzO piedāvā visiem aktīviem bērniem un jauniešiem iesaistīties Ozo dzīvē. Brīvā un nepiespiestā gaisotnē šeit bērniem ir iespēja izzināt nezināmo, izprast nesaprotamo un izspēlēt spēlējamo.
Jautri un aizraujoši tika pavadīts viskarstākais vasaras mēnesis. Visvairāk bērnus iepriecināja popkornkino, galda spēles, meistarklases, burbuļu veidošana, muzikālās spēles un iespēja iejusties pavāra lomā. Iesaistoties aktivitātēs, bērni un jaunieši kļuva atvērtāki, parliecinātāki par sevi, zinātkārošaki un pašdisciplinētāki.

Lasīt tālāk ...

Aicinām jauniešus uz neformālajām apmācībām

krūzes

Klāt vasara! Kā iepriekšējos gados, arī šogad Ozolaines pagasta jauniešiem tiek plānotas divu veidu apmācības.
Projekta ,,Ozolaines laika zīmes’’ ietvaros būs iespējams apgūt stikla apdruku, izmantojot smilšu strūklu un faskālu, lai veidotu attēlus uz konkrētām stikla virsmām (krūzītēm, spoguļiem, stikla durvīm u.c.).
Savukārt projekta ,,Domā un radi!’’ ietvaros jaunieši no auduma mācīsies izgatavot suvenīrus, izmantojot Ozolaines pagasta Sociālajā prasmju telpā pieejamo šujmašīnu un overloku. Līdztekus varēs apgūt audumu apdruku. Nodarbības būs nedēļas garumā.
Sakarā ar esošo situāciju, abas nodarbības tiek plānotas augusta. Taču pieteikties aicinām jau tagad pie Ozolaines pagasta jaunatnes lietu speciālistes Veronikas Lazarevas pa tālr.: 26284240.
Vietu skaits ir ierobežots!
Projektus atbalsta Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde.

Atbalstīts OzO jauniešu iniciatīvu projekts

Ozo veloTuvojoties vasarai un domājot par lietderīgu brīvā laika pavadīšu jauniešu vidū, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina projektu konkursus. Šogad Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursā ir atbalstīts Ozolaines pagasta ,,OzO’’ jauniešu projekts ,,Ozolaines laika zīmes’’. Tā laikā jaunieši vairāk uzzinās par vēsturiskajiem simboliem, izpētīs, kādi simboli ir saistīti ar Ozolaini, bet būtiskākais – gūs jaunas zināšanas un prasmes stikla apdrukā. Radošajās nodarbībās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas speciālista vadībā viņi, izmantojot smilšu strūklu un faskālu, veidos savus izvēlētos simbolus uz stikla virsmām. Tādā veidā viņu iepazīs, kā uz stikla krūzītēm, pudelēm, spoguļiem, logiem un stikla durvīm top apdrukas, tos izrotājot ar sev tīkamiem ornamentiem, zīmēm, simboliem un attēliem.
Nodarbības tiek plānotas pēc Jāņiem, jūnija beigās.
Tā kā vasara vairs nav aiz kalniem un cerībā, ka epidemioloģiskā situācija valstī uzlabosies, interesenti tiek aicināti jau tagad pietiekties pie pagasta jaunatnes lietu speciālistes Veronikas Lazarevas.

Inga Čekša-Ratniece
Projektu vadītāja

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022