• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Savu pirmo dzimšanas dienu svin OzO jaunieši

FaceBook  

OzO Dzimshanas diena1

30.janvārī OzO jaunieši kopā ar draugiem no Maltas, Ozolmuižas, Verēmu, Čornajas, Audriņu, Rogovkas un Sakstagala pagastiem nosvinēja savu pirmo dzimšanas dienu. Kuplajā pulkā atskatījāmies uz mūsu pirmo gadu, teicām daudzus paldies vārdus, apbalvojām aktīvākos jauniešus, saņēmām daudz jauku apsveikumu un noderīgu dāvanu, ēdām torti, spēlējām dzimšanas dienas spēles, fotografējāmies fotostūrītī, dejojām, organizējām konkursus un veiksmīgākajiem pasniedzām vērtīgas balvas. Par jaunāko un jautrāko deju mūziku ballītē rūpējās lieliskais DjYakov, kas arī ir OzO jaunietis.

Ozo Dzimshanas diena3

Pasākumā piedalījās arī Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs E.Blinovs un Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvis, interešu izglītības speciālists Guntars Skudra, kurš mūsu jauniešiem pasniedza diplomu kā "Aktīvākajam jaunatnes pagastam 2014".

OzO Dzimshanas diena2

Pateicoties šim atzinīgajam novērtējumam,jauniešiem būs iespēja doties ceļojumā uz Briseli un Eiroplarlamentu. Šajā īpašajā dienā OzO saņēma daudz lieliskas dāvanas, kā jau pienākas īstai dzimšanas dienai. Sietspiedes darbnīca "Pleķis" jauniešiem uzdāvināja dāvanu karti 20 personalizētu T-kreklu apdrukai, fotogrāfs Eduards Medvedevs-fotosesiju profesionālā studijā, boulinga centrs "Džokers"–dāvanu karti boulinga spēlei. Draugi no citiem pagastiem arī bija sarūpējuši patīkamus pārsteigumus–sākot ar pasčeptiem keksiem un torti un beidzot ar krūzēm un tosteri, nemaz nerunājot par sagatavotajām dziesmām un priekšnesumiem. Liels paldies visiem par jaukajām, sirsnīgajām un noderīgajām dāvanām!

Ozo dzim.diena
Pateicoties jūsu klātbūtnei mūsu svētki izdevās tādi, kā mēs cerējām! Mēs priecājamies, ka mums ir tik daudz draugu un ceram, ka tikpat kuplā pulkā svinēsim arī mūsu turpmākās dzimšanas dienas! Liels paldies jāsaka arī mūsu pasākuma sponsoriem par lieliskajām balvām, ko jauniešiem vakara gaitā bija iespējams vinnēt konkursos: Boulinga centram "Džokers", picērijai "LaPizza", kafejnīcai "PostCafe", personalizētu dāvanu un suvenīru uzņēmumam "Adoor".

FOTOGALERIJA šeit.

Leila Rasima
Ozolaines pagasta Jaunatnes lietu speciāliste
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel.nr.: +371 26328442
Skype: leila.rasima
www.ozolaine.lv/index.php/ozo

Ozo velo

.

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022