• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” aicina darbā vadītāja vietnieku plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos

FaceBook  

Te ir darbs

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” (reģ. Nr. 40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” vadītāja vietnieku plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos amatu.

Tiek izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” vadītāja vietnieku plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos amatu. Amata kandidātiem jāatbilst šādām prasībām:
1. augstākā izglītība;
2. vēlamā 3 (triju) gadu darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē;
3. nepieciešamas plašas normatīvo aktu zināšanas un spēja tajos orientēties, kā arī prasme veikt tiesību aktu analīzi un piemērošanu;
4. jāpārzina pašvaldības darbība, tās organizatoriskā struktūra un pārvaldes sistēma;
5. racionāla darba organizācijas prasme, sistematizācijas prasme, spēja identificēt kļūdas un nekavējoties tās novērst;
6. prasme lietot praksē teorētiskās zināšanas;
7. prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, kā arī ar biroja tehniku;
8. prasme strādāt ar elektroniskajām dokumentu vadības sistēmām;
9. labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
10. augsta saskarsmes kultūra, atbildības sajūta un precizitāte;
11. valsts valodas prasme augstākajā pakāpē;
12. nevainojama reputācija.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā EUR 1672,00
Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika EUR 1760,00– saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.
Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.
Amata kandidātiem līdz 2023. gada 17. februāra plkst. 14.00 jāiesniedz Maltas apvienības pārvaldes lietvedei 3.kab., Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630, vai jānosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai arī var iesniegt elektroniski nosūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. šādus dokumentus:
1. motivācijas vēstuli;
2. profesionālās darbības aprakstu (CV);
3. pieteikuma anketu;
4. izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
5. Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Maltas apvienības pārvalde” attīstības koncepciju (ne vairāk kā viena A4 formāta lapaspuse);
6. likumā noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kāds nepieciešams amata pienākumu veikšanai.
Kontaktinformācija 27870687. Amata kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.
Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – amata kandidātu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju - tiek uzaicināti tie amata kandidāti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.

Amata apraksts

Nolikums

Pieteikuma anketa

 

 

AFIŠA

 MA2

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Aptaujas reuzltati

Identitātes Grāmata 2021


OZOLAINES KARTE


Gramatas Kampishki muza logo


 

zirgi beksos
VPG Ambient 
 
 

Cookies

Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2022