Ozolaines pagasta pārvalde
Liepu pamatskola
Skulptūra Metāla Ozols
Bekšu ciems
Laizānu parks


Arī Tev ir iespēja stāties Zemessardzē

FaceBook  

IMG 7762

Svinīgā zvēresta došana zemessargiem, 20. 07. 2020. (R. Bernānes foto)

Esi vecumā no 18 līdz 55 gadiem, un Tevi interesē saturīgi pavadīts laiks?
Patīk izaicinājumi? Vēlies apgūt militārās pamatiemaņas un būt savas zemes sargs?
Tad apmācības Zemessardzē ir domātas tieši Tev!
Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljonā Lūznavā (Jaunatnes ielā 2) apmācību laikā Tev būs iespēja pārbaudīt ne vien savas fiziskās spējas, bet apgūt ieroču, šaušanas, sakaru un ierindas apmācību, topogrāfiju, orientēšanas, kā arī lauka kaujas iemaņas un citas militārās zināšanas.
Zemessardze dod iespēju Latvijas pilsoņiem no pamatnodarbošanās – darba vai studijām - brīvajā laikā iesaistīties militārajā apmācību procesā. Par katru apmācību dienu zemessargs saņem kompensāciju 32,72 eiro apmērā un uzturdevu vai tās kompensāciju 9,96 eiro dienā.
Ierobežojumi, kas aizliedz stāties Zemessardzē – nedrīkst atrasties narkologa vai psihiatra uzraudzībā un nedrīkst būt krimināli sodītam. Plašāk par iestāšanās nosacījumiem skaties Zemessardzes mājas lapā www.zs.mil.lv sadaļā “Stājies Zemessardzē!”. Tur atrodama arī citu Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.

atklta nacionlo bruoto spku bze lznav 42436624102 o

2018. gada 24.maijs Lūznavas militārās bāzes atklāšanas pasākums (Foto no NBS arhīva).

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzē, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un izglītību apliecinošs dokuments. Sakarā ar COVID-19 stingrajiem ierobežojumiem, pirms ierasties bataljonā, lai iesniegtu pieteikuma dokumentus, vizītes laiks ir jāsaskaņo pa tālruņa numuru – 26676291 vai 27881952. Zvanot uz jebkuru no augstāk minētajiem tālruņa numuriem vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tiks sniegtas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem saistībā ar iestāšanos Zemessardzē.
Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!
Informācijai
Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona apakšvienības atrodas Lūznavā un Daugavpilī, nodrošinot militāru pamatzināšanu apguvi zemessargiem un dienesta vietas profesionālā militārā dienesta karavīriem.
Lūznavā darbojas bataljona štābs un četras apakšvienības – Štāba un atbalsta rota, Kaujas atbalsta rota, Prettanku rota, Pretgaisa aizsardzības baterija, savukārt Daugavpilī dislocēta Mīnmetēju baterija un M109 Artilērijas rota.
Bataljonu ikdienā vada bataljona vadība - komandieris pulkvežleitnants Oskars Omuļs, štāba priekšnieks majors Guntars Mežals, bataljona virsseržants štāba virsseržants Guntars Lizdiks.
Par bataljona aktualitātēm informācija sekos nākošajos informatīvā izdevuma numuros.

Kaprāle Gunta Zīmele
ZS 3.LBde 36. kaujas atbalsta bataljona
Civilās sadarbības (S-5) nodaļas speciāliste
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kalendārs

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Identitātes Grāmata 2021


Gramatas Kampishki


80 muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
eiespejas logo
ep 190x190

knab
 
 
Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2021