• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Ozolaines skolai – 150!

FaceBook  

Ozolaines pamatskola

Baltā skola! Skola balta kā ievziedi pavasarī un balto vizbuļu klājiens, kā mākoņi vasaras debesīs un kā sniegs.....
Ozolaines skola! 2021.gadā aprit 150 gadi kopš tā laika, kad 19. gadsimta 70 gados Tu vēri savas durvis pirmajiem mācīties gribošajiem skolēniem. Daudz laika ir aiztecējis, daudz kas mainījies. Pa šo laiku mainījušās paaudzes, mācību programmas, politiskās iekārtas, skolas nosaukumi. Ir aizritējuši gadi..... Arī Tevis, skola, kopš 2004. gada vairs nav. Taču tikpat balta un skaista, ieskauta vecā ābeļdārza un egļu ielokā, pa kuru zariem lēkā ņipras vāveres, stāv ēka. Stāv ēka un tagad pilda citas funkcijas- ne mazak nozīmīgas un nepieciešamas pagasta ļaudīm. Taču ikviens, kurš kādreiz šeit ir mācījies, garām braucot vai ejot nodomā: „Mana skola”.

bijuss ozolaines pamatskolas absolventu un darbinieku salidojums 4 20180827 1785324249

Man šī skola un šī ēka ir divtik nozīmīga. Šeit visu savu profesionālo darba mūžu kā sākumskolas skolotāja nostrādāja un daudzām paaudzēm „ābeces gudrības ierādīja” mana vecmāmiņa Genovefa Dunce (Pinka). Šo skolu absolvēja mana mamma un mans brālis, mans onkulis, brālēni, daudzi draugi. Tagad, pēc likteņa sakritības, tā ir mana darba vieta. Neticami..... Un es ar to ļoti lepojos.
„Mīļā skola, Tavu ceļa maizi mēs paņēmām uz visu mūžu līdz...”
Tā kādreiz dziedāja daudzie jo daudzie skolas absolventi. Un tieši tāpēc, ka šī vieta vienmēr mums atgādinās par to seno, mīļo, balto skolu, zināšanu avotu, šī gada 20.augustā tiks rīkots Ozolaines skolas draugu salidojums. Bet visa šī gada garumā mūsu pagasta informatīvajā izdevumā Ozolaine.lv tiks atvētrta jauna rubrika: „Atmņas par Ozolaines skolu”, kurā visi, kam ir siltas atmiņas par skolu, varēs tajās dalīties sūtot mums uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot pa tālruni: 64640171.

Uz jaunām tikšanām Ozolaines skolā!
Edgars Blinovs
Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs

Salidojums

 

 

AFIŠA

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

Identitātes Grāmata 2021


Gramatas Kampishki


80 muza logo


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
eiespejas logo
ep 190x190

knab
 
 
Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2021