Baltā galdauta svētki Bekšos
Plāksne pie Valsts prezidenta iestādītā ozola Bekšos
Liepu pamatskolas ēka Laizānu sādžā
Ozolaines Pirmskolas izglītības iestāde JĀŅTĀRPIŅŠ


Ozolainē būs meistarklases fotomākslā

FaceBook  

VKKF logo

Valsts kultūrkapitāla fonds ir atbalstījis Ozolaines pagasta pārvaldes projektu ,,Fotogrāfijas vēstījums’’, kas paredz rīkot fotomākslas meistarklases ekspedīcijas laikā Rēzeknes novada Ozolainē, amatierfotogrāfiem dodot iespēju izzināt mākslas izpausmes un tās attainot savos darbos. Divu Latvijā pazīstamu fotogrāfu Māra Maskalāna un Raimo Lielbrieža vadībā Ozolaines fotogrāfi izstaigās savu pagastu, saredzot līdz šim nepamanītas lietas, kas atspoguļos ainavu, dabu, vēsturi, cilvēkus. Mirkļi tiks tverti gan telpās, gan ārpus tām, uzmanību pievēršot ainavām un cilvēku portretiem.

Kā zināms, fotogrāfam ar fotogrāfijas palīdzību jāspēj radīt stāstu pat bez ļoti dārgas aparatūras, bet gan ar savu redzējumu uz pasauli. Viņa darbs ir noķert lietas būtību, informēt, ieinteresēt un iedvesot apkārtējo sabiedrību. Līdz ar to fotogrāfiem jābūt ziņkārīgam, jāinteresējas par pasaulē notiekošo, par cilvēkiem un lietām, kā arī vietām, lai tālāk nodotu informāciju sabiedrībai interaktīvā veidā. Tādējādi liela loma ir iegūtajām zināšanām un prasmēm, kur fotogrāfija ir kā galvenais vizuālās mākslas izteiksmes līdzeklis.
Meistarklases plānotas novembra mēnesī. Aicinām interesentus pieteikties Ozolaines pagasta pārvaldē pa tālruni 64640171. Vietu skaits ir ierobežots.

Inga Čekša-Ratniece
Ozolaines pagasta projektu vadītāja

Kalendārs

 Apvienibas logo

kontakti

AVIZE

 facebook logo  instagram twitter logo dr lv youtube logo

80


Gramatas Kampishkimuza logo


logo BAKA


alaas
 

zirgi beksos


Bernu mantas-page
cukrasatalog
VPG Ambient 
eiespejas logo
ep 190x190

knab
 
 
Copyright (c) Ozolaines pagasta pārvalde 2020